Forum dyskusyjne Małopolskiej Fundacji Pomocy Ludziom Dotkniętym Chorobą Alzheimera

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mam dość

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne Małopolskiej Fundacji Pomocy Ludziom Dotkniętym Chorobą Alzheimera Strona Główna -> Problemy opiekunów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maryjka

PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 8:45 pm    Temat postu: Mam dość Odpowiedz z cytatem

Czasem mam dość. Na przyklad wtedy, kiedy Mama wychodzi ode mnie z domu i mowi mojej siostrze, ze ona tak nie lubi być u mnie.
Mamo, czy nie wiesz, że ja mogłabym te popołudnia, kiedy odbieram Cię z Fundacji inaczej sobie zorganizować? Czy nie rozumiesz, że ja też czasem chciałabym być w innym miejscu?
Ech, a zaraz potem myślę, że moim problemem jest zrozumienie Mamy. A problemem Mamy jest rozumienie całego świata. I pokornieję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abora

PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie pokornieję,ja już nie mam siły...Moja matka mnie wykończy.Opiekuję się nią non stop,przy czym ona fizycznie jest bardzo sprawna.Wpada zatem do mnie co chwila(mieszkam w ogrodzie,ona-przy ulicy,obie mamy własne domy)i donosi na moich najbliższych,jątrzy,intryguje...Stosunki między mną a nią nigdy nie były poprawne,stad moze ten brak cierpliwości z mojej strony.Wkurza mnie ona,jej choroba i moja bezsilność.Mam takie straszne nerwy,że nie wiem,jak długo to wszystko wytrzymam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joannap

PostWysłany: Pon Cze 01, 2009 5:50 am    Temat postu: mam dość Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie Wszystkich
Niestety My wszyscy mamy dość bo walczymy o Naszych Bliskich z całym światem i z Naszymi Bliskimi a do tego bardzo często i z własnymi rodzinami .opieka przerasta każdego z nas a tu z inkąd pomocy ani wsparcia .
Dlatego trzeba rozmawiać jak najwięcej o tym wszystkim! Dlatego warto prosić o pomoc w postaci dodatkowej opiekunki , Nikomu nie radzę zajmować się samemu i robić wszystkiego własnymi rękoma bo to na jedną głowę jest za dużo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne Małopolskiej Fundacji Pomocy Ludziom Dotkniętym Chorobą Alzheimera Strona Główna -> Problemy opiekunów Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: