Forum dyskusyjne Małopolskiej Fundacji Pomocy Ludziom Dotkniętym Chorobą Alzheimera

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Alzheimer Egzamin z życia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne Małopolskiej Fundacji Pomocy Ludziom Dotkniętym Chorobą Alzheimera Strona Główna -> Problemy opiekunów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joannap

PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 5:18 am    Temat postu: Alzheimer Egzamin z życia Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie
Opiekuję się Mamą (79L.)od 2005r od 6.05.2009 jest leżąca.
Piszę coś w rodzaju pamiętnika http://alzheimeregzaminzzycia.blogspot.com/ =jest nie widoczny w wyszukiwarkach .Zapraszam do poczytania ( dobre podpowiedzi w trudnych chwilach .
Pozdrawiam Joanna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KrystynaP

PostWysłany: Sob Lip 18, 2009 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to naprawdę egzamin.

W ciągu tych trudnych lat miałam wiele momentów zwątpienia.
Chciałam „oddać kartkę i wyjść”.
Tylko miłość do mamy, tej z przed choroby, tej mojej najukochańszej, pozwoliła wytrwać.
Potrzeba "kazała" szukać dróg wyjścia, szukałam i znalazłam. Tą drogą była radykalna zmiana w odżywianiu. Dzięki niej ostatnie dwa lata mamy życia przyniosły mi wiele radości, nareszcie moje wysiłki zaczęły przynosić zdrowotne efekty, efekty o których wcześniej mogłam tylko marzyć.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum dyskusyjne Małopolskiej Fundacji Pomocy Ludziom Dotkniętym Chorobą Alzheimera Strona Główna -> Problemy opiekunów Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: